Wieczory ARCHitektoniczne 2024


WIECZORY Z GOŚCIEM SPECJALNYM/ WIECZORY Z FILMEM

Shortcut/ Wieczór ARCHitektoniczny
w Kraków 27/09/23

Shortcut/ Wieczór ARCHitektoniczny
we Wrocławiu 29/03/23

Shortcut/ Wieczór ARCHitektoniczny
w Rzeszowie 11/05/22

Shortcut/ FILMOWE WIECZORY
ARCHitektonczne

Jakie SPOTKANIA


WIECZORY Z GOŚCIEM SPECJALNYM/ WIECZORY Z FILMEM

Wieczory z gościem

ARCH_event zaprasza na wieczorne spotkania z architekturą i designem. Założeniami wieczorów jest przede wszystkim promocja dobrej, polskiej architektury poprzez udział najlepszych w ostatnich latach polskich biur projektowych. WIECZORY ARCHITEKTONICZNE to również okazja do poznania przez architektów i projektantów wnętrz nowych, wysokiej jakości materiałów budowlanych oraz technologii w budownictwie i wnętrzach. Naszym celem jest stworzenie kameralnych spotkań, gdzie w pełnym komforcie można porozmawiać o designie i architekturze, dla architektów mają one być źródłem dodatkowej wiedzy i inspiracji. Na każdym spotkaniu wyjątkowy gość specjalny opowie o swojej pracy, projektach oraz zawodzie architekta.

Wieczory z filmem

Filmowe Wieczory architektoniczne to spotkania, które łączą świat kina, architektury i designu. Uczestnicy wieczornych eventów architekci i projektanci wnętrz będą mieli okazję zobaczyć film związany z architekturą – niedostępny nigdzie w sieci, a po seansie w miłej atmosferze, przy lampce wina porozmawiać o filmie i nowościach, które przygotowali dla nich PARTNERZY wydarzenia. Na architektów czekają również małe upominki. Spotkania zorganizowane będą dzięki naszym Partnerom – firmom, które cenią nie tylko dobrą architekturę i design ale też dobry film.

GOŚCIE SPECJALNI


Seans KiNOWY


FILMY KTÓRE POKAZUJEMY NA SPOTKANIACH

O filmie

Sowieckie Przystanki Autobusowe

Film pokazuje efekty poszukiwań Christophera Herwiga, który przez siedem lat fotografował oryginalne radzieckie przystanki autobusowe na terenach postsowieckich.

O filmie

BV Doshi. Obietnica
architekta

Dokument przedstawia postać Balkrishna Doshi, najmłodszego architekta na świecie i laureata Nagrody Nobla.

WSPÓŁPRACUJEMY Z


FIRMY, KTÓRE NAM ZAUFAŁY 

Alufire

DOŁĄCZ dO NAS


CHCESZ ZOSTAĆ PARTNEREM

Masz PYTANIA

Jesteś zainteresowany pozostaniem partnerem lub masz pytania dotyczące spotkania napisz do nas.

FOTORELACJA Z NASZYCH SPOTKAŃ