Premiera filmu tylko w ARCH_app

arch_w/podróży - Elektrownia Powiśle

30-sto minutowy film z cyklu „arch_w podróży” - prezentuje wybraną inwestycję w Polsce, pokazuje, jak wpływa na życie ich użytkowników.

Udział w projekcie to ŚWIETNA FORMA ZAPREZENTOWANIA PRODUKTU LUB TECHNOLOGII SWOJEJ FIRMY. Architekt oprowadza widza po inwestycji, opowiada o idei projektu, pokazuje smaczki produktowe i technologiczne obiektu. Film pokazujący w piękny sposób architekturę, daje możliwość nowoczesnej reklamy firmy i produktu tam zastosowanego.

Premiera w aplikacji ARCH_app

Aplikacja posiada obecnie ponad 14 000 użytkowników, architektów, projektantów wnętrz oraz miłośników architektury i designu

Szeroki odbiór wśród architektów

Zaproszenie otrzyma ponad 50 000 architektów oraz projektantów wnętrz z całej Polski

Oferta firm

Świetna forma zaprezentowania produktu lub technologii Twojej firmy

Wideo

Nowoczesna forma interakcji z architektami

Kiedy

PREMIERA dostępna od jesieni 2023 tylko w ARCH_app

APA WOJCIECHOWSKI

ELEKTROWNIA POWIŚLE

Elektrownia Powiśle to projekt adaptacji zabytkowego kompleksu do potrzeb kulturalnych, usługowych, biurowych i mieszkalnych. Ponad 100-letnim budynkom nadano nowe funkcje, zachowując jak najwięcej z ich pierwotnego charakteru. Nowe budynki wpisane zostały pomiędzy zabytkowe, poprzemysłowe hale, tworząc otwarte dla wszystkich, miejskie place. Elektrownia Powiśle historycznie była wygrodzonym terenem. Od ponownego otwarcia została włączona w tkankę miejską. Zabytkowe budynki zostały zaadaptowane do nowej funkcji w ścisłej współpracy z konserwatorem zabytków, w sposób zachowujący ich oryginalne bryły oraz fasady, które zostały poddane starannym zabiegom konserwacyjnym, naprawom i uzupełnieniom. Z kolei nowe budynki reinterpretują w swoich elewacjach zasadę stalowej konstrukcji wypełnionej cegłą lub szkłem, co nadaje spójny charakter całemu kompleksowi.