Premiera filmu tylko w ARCH_app

arch_w/podróży - Młyn Maria

30-sto minutowy film z cyklu „arch_w podróży” - prezentuje wybraną inwestycję w Polsce, pokazuje, jak wpływa na życie ich użytkowników.

Udział w projekcie to ŚWIETNA FORMA ZAPREZENTOWANIA PRODUKTU LUB TECHNOLOGII SWOJEJ FIRMY. Architekt oprowadza widza po inwestycji, opowiada o idei projektu, pokazuje smaczki produktowe i technologiczne obiektu. Film pokazujący w piękny sposób architekturę, daje możliwość nowoczesnej reklamy firmy i produktu tam zastosowanego.

Premiera w aplikacji ARCH_app

Aplikacja posiada obecnie ponad 14 000 użytkowników, architektów, projektantów wnętrz oraz miłośników architektury i designu

Szeroki odbiór wśród architektów

Zaproszenie otrzyma ponad 50 000 architektów oraz projektantów wnętrz z całej Polski

Oferta firm

Świetna forma zaprezentowania produktu lub technologii Twojej firmy

Wideo

Nowoczesna forma interakcji z architektami

Kiedy

PREMIERA dostępna od lipca 2023 tylko w ARCH_app

MAĆKÓW PRACOWNIA PROJEKTOWA

MŁYN MARIA

Projekt zespołu mieszkaniowo-usługowego Młyn Maria obejmował remont dwóch niedziałających już młynów – Maria i Feniks, ich nadbudowę oraz rozbudowę kompleksu o plombę i zachodni łącznik. Głównym założeniem projektu było przywrócenie działalności od lat niszczejącego zabytku, dostosowanie obiektu do nowej funkcji i rewitalizacja terenów przyległych. Charakterystyczny, powojenny obraz Młynów – z niskim łącznikiem i logo, tworzył pamięć przestrzenną miejsca, którą postanowiliśmy utrwalić. Dzięki odtworzeniu przejścia bramowego i pomostu od zachodniej strony Wyspa Piasek i Młyńska zyskała kolejne połączenie piesze. Dodatkowo północno-zachodnią strefę działki ukształtowano w formie skarpy niwelującej różnicę poziomów terenu, kryjącą w sobie podziemny garaż oraz pełniącą funkcję otwartej przestrzeni publicznej dla Wrocławian.