nowy cykl

arch_w/podróży

Nasze FILM

arch_w/podróży to cykl filmów o najciekawszych miejscach architektonicznych w Polsce. Zapraszamy Was na wycieczkę po niesamowitych miejscach w Polsce.

Zobaczycie je okiem architektów, którzy swój zamysł przelali na kartkę papieru i komputer, a następnie pracowali, aby wizja stała się rzeczywistością. To oni opowiedzą Wam o ciekawostkach związanych z miejscem, o projekcie i trudach związanych z ich powstaniem oraz ludziach, których spotkali na drodze do realizacji swojej wizji.

Jak wygląda życie w architekturze, którą zaprojektowali? Jak oddziałuje ona na miasto, w którym się znajduje? Na ludzi, którzy tam mieszkają, pracują i spędzają wolny czas? A z drugiej strony, jak otoczenie wpływa na sam budynek architektoniczny? Na co zwracali uwagę przy realizacji, jakie materiały i technologie tam zastosowali? Jakie wartości były dla nich ważne? To i wiele innych ciekawostek zobaczycie w naszych filmach.

Filmy nagrane przez ARCH_event we współpracy z firmami, które na co dzień kształtują naszą architektoniczną rzeczywistość.

Filmy do obejrzenia będą w aplikacji mobilnej ARCH_app.

NASZ FILM #1

#1 arch_w/podróży - TREMONTI SKI & BIKE RESORT

Nasze FILM
arch_w/podrózy

W grudniu 2022 Maciej Janczyk - założyciel Q2 studio - zabrał Was na architektoniczny spacer po hotelu Tremonti. To Maciej Janczyk i jego zespół odpowiedzialny jest za projekt resortu, położonego w tak wyjątkowym miejscu na mapie Polski, jakim jest Karpacz.

Co najlepiej definiuje architekturę tego hotelu? Jakie było największe wyzwanie tego projektu? Jak architektom udało się połączyć stare, istniejące budynki z nowymi, pogodzić oczekiwania inwestora, hotelarzy oraz konserwatora zabytków, nie tracąc swojej wizji i czy oczekiwań? Tego i wielu innych ciekawostek dowiecie się z filmu.

W imieniu ARCH_event, Q2 Studio oraz patronów Galeco, Villeroy&Boch, Basen System i Velux zapraszamy na film. To oni pokażą Wam dzień z życia miejsca, które stworzyli.

Tworzymy coś razem

PARTNERZY FILMU #1

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Odtwórz wideo
Dołącz do nas

Chcesz zostać partnerem filmu o jednym z projektów?

Chcesz zostać partnerem filmów? kliknij