Hotel Warszawa

w legendarnym Prudentialu


klasyka architektury art deco/nowe rozwiązania w architekturze wnętrz

 

Zucchetti. Kos we współpracy z ARCH_event 26.11.2019 zorganizowało niezwykłe spotkanie w  legendarnym hotelu Prudential.

#PARTNERZY SPOTKANIA

Zucchetti. Ponad 90 lat historii i niekwestionowana pozycja na rynku armatury zorientowanej na design. Kos – marka znana z ekskluzywnych obiektów wyposażenia łazienki oraz strefy wellness & outdoor. Dwa wyjątkowe rodowody, które w 2007 roku połączyły swoje siły, tworząc jedną z najciekawszych rzeczywistości projektowych spod znaku Made in Italy. Koncentrując się na uzyskaniu najwyższej jakości designu i technologii produkcji, Zucchetti.Kos spełnia wymagania klientów szukających wyjątkowych doświadczeń w wykonywaniu codziennych czynności.

Nad wysoką jakością projektów czuwają utalentowani designerzy, na czele z cenionym duetem Ludovica + Roberto Palomba. Z Zucchetti współpracuje również Matteo Thun, Diego Grandi, William Sawaya, Sybille de Margerie. Dzięki bezbłędnemu połączeniu nowoczesności z elegancką klasyką, tworzone przez nich produkty stają się ikonamidesignu. Świadczą o tym regularne wyróżnienia w międzynarodowych konkursach, m.in. RedDot Award, którą nagrodzono serię Isy, Faraway, Him, Closer oraz Brim. Ograniczając zużycie metalu w standardowej produkcji, marka zyskała również przychylność środowisk proekologicznych.

 

Zucchetti Rubinetteria S.p.A. | Via Molini di Resiga 29, 28024 Gozzano (NO), Italia www.zucchettikos.it

Zucchetti Promotion & Trade | ul. Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań, Polska marketing@zucchetti.pl
www.zucchetti.pl

Niemieckie przedsiębiorstwo proMesh jest czołowym producentem stalowych siatek, które wykorzystywane są m.in. do produkcji odzieży ochronnej. Pierwsza fabryka siatek została zbudowana w 2005 roku, a oficjalne założenie firmy nastąpiło rok później. Jej celem stała się działalność w szeroko pojętym sektorze designu i architektury.

Alphamesh to innowacyjny i uniwersalny materiał przeznaczony do wykorzystania zarówno na fasadach budynków, jak i w aranżacji wnętrz. Producent oferuje trzy rodzaje siatek. Oczkowe (ring mesh) wyróżnia unikalny przeplot pierścieni. Ciekawa struktura siatek płytkowych (scale mesh) podważa opinię o „ciężkim” i „zimnym” metalu. Z kolei plecionki materiałowe (fabrics) stworzone są z cienkich, metalowych włókien – dzięki tym właściwościom tworzywo jest podatne na formowanie.

Siatka Alphamesh buduje przestrzeń architektoniczną. W zależności od koncepcji przybiera trójwymiarowe formy wewnątrz oraz na zewnątrz budynku, niejako stanowiąc jego „opakowanie”. Materiał wykorzystywany jest również we wzornictwie, jako główny bohater projektów haute couture.

Zaletą siatek jest brak widocznych łączeń. Mogą być więc mocowane w pionie, poziomie, jak i pod dowolnym kątem. W żadnej konfiguracji nie tracą swoich estetycznych walorów.

 

proMesh GmbH | In den Waldäckern 10, 75417 Mühlacker, Niemcy info@alphamesh.de
www.alphamesh.de

Zucchetti Promotion & Trade | ul. Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań, Polska alphamesh@alphamesh.pl
www.zucchetti.pl

Aquaform to włoska marka oferująca zindywidualizowane systemy natryskowe dla profesjonalnego sektora wellness & SPA. Produkty wyróżniają się niestandardowymi rozwiązaniami – od wykończenia przez rozmiary, aż po różnorodność funkcji.

Systemy Aquaform łączą zalety hydroterapii, chromoterapii i aromaterapii. Dowolna konfoguracja programów natryskowych umożliwia tworzenie spersonalizowanych ścieżek wellness. Deszczownice o modułowej budowie pozwalają na dowolność aranżacji zarówno samego kształtu ścieżki, jak też dostosowania funkcji poszczególnych paneli natryskowych. Praca dysz może odbywać się sekwencyjnie lub równocześnie. Każdy strumień wody może wypływać z innym natężeniem. Podczas jednej sesji użytkownik doświadcza np. tropikalnej ulewy pachnącej mokrą glebą na przemian z chłodną mżawką w delikatnej aurze błękitu. Kombinacja wody, światła i zapachu zapewnia relaksujące doznania.

Każdy pojedynczy element systemu natryskowego jest wynikiem długoletnich badań prowadzonych przez Aquaform. Wszystkie komponenty produkowane są we Włoszech.

 

Aquaform Srl Unipersonale | Via Matteotti 311, 25063 Gardone Val Trompia (BS), Italia www.aquaformsrl.com

Zucchetti Promotion & Trade | ul. Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań, Polska marketing@zucchetti.pl
www.zucchetti.pl

Meble łazienkowe Rab są propozycją osób poszukujących unikalnych rozwiązań, będących przeciwieństwem masowej produkcji. Precyzja warsztatu rzemieślniczego oraz przywiązanie do detali przekładają się na wyjątkowy design i funkcjonalność. Każdy mebel wytwarzany jest na indywidualne życzenie klienta.

Rab Arredobagno specjalizuje się w projektowaniu i produkcji mebli o wysokiej wartości jakościowej. Poszukując doskonałego stylu, marka sięga do prostych form meblarskich, budowanych z wysokiej klasy surowców. W swojej sztandarowej linii Soul Wood, Rab eksponuje piękno dębowego drewna. Ale Rab to nie tylko drewno. Klient ma do dyspozycji szeroką paletę materiałów wykończeniowych, m.in. marmur naturalny w kilku rodzajach wybarwienia, Tecnoril®, czy HPL.

Równowaga między praktycznością i kreatywnością stawia Rab wśród najlepszych graczy na europejskim rynku mebli łazienkowych segmentu premium.

 

RAB Arredobagno | via Serenissima, 55 – 31040 Gorgo al Monticano (TV), Italia info@rabarredobagno.com
www.rabarredobagno.com

Zucchetti Promotion & Trade | ul. Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań, Polska marketing@zucchetti.pl
www.zucchetti.pl

Włoska marka RARE od 1968 roku dąży do architektonicznej perfekcji w najbardziej intymnym wnętrzu – w łazience. Bezprofilowe kabiny prysznicowe produkowane są na wymiar, co umożliwia realizację nawet niestandardowych projektów.

Jednym z najważniejszych produktów sygnowanych logo RARE stała się kabina Evento Scrittura. Pierwsza, która łączy wyważony design z zaawansowaną technologią. Później przyszedł czas na Steel. To projekt zorientowany na wellness, w którym każdy element zintegrowanego systemu – od brodzina, po kabinę i głowicę prysznicową – jest skoordynowany z litym drewnem iroko. Z kolei linia kabin Ad Hoc to rodzaj systemu, w którym brodzik jest zlicowany z podłogą. Wychodząc naprzeciwnajbardziej rygorystycznym normom technicznym oraz estetycznym, RARE proponuje prefabrykowany system odprowadzający wodę. To

rozwiązanie pozwala na wyeliminowanie zaawansowanych prac związanych z montażem. Ograniczając ilość elementów konstrukcyjnych, RARE eksponuje piękno przestrzeni.

 

Rare Shower Systems | Via delle Brughiere, 12, 21050 Cairate VA, Italia info@raresistemidoccia.com

www.raresistemidoccia.com

Zucchetti Promotion & Trade | ul. Szarych Szeregów 25, 60-462 Poznań, Polska

marketing@zucchetti.pl www.zucchetti.pl

#PATRONI