POLITYKA PRYWATNOŚCI / ZGODA MARKETINGOWO-HANDLOWA W APLIKACJI ARCH_app

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ARCH_event z siedzibą w Krakowie oś. Oświecenia 28/20

2) inspektorem ochrony danych będzie Mateusz Bednarczyk archevent@archevent.pl

3)  Po wyrażeniu zgody (zaznaczeniu kratki TAK w formularzu) dane osobowe będą przekazywane i przetwarzane przez partnerów obecnych na spotkaniu w celach marketingo-handlowych(poprze e-mail bądź telefonicznie)

4) Dane osobowe pozyskiwane są z wypełnionego formularza zapisu na spotkanie oraz ze źródeł ogólnodostępnych

5) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania wyrażonej zgody

6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzani

7) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku

*odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą firmy prezentujące się na spotkaniu w którym będzie Pani/Pan uczestniczyć


Wyraźnie zgód jest dobrowolne. 

Informujemy, że uczestnictwo w spotkaniu upoważnia jednocześnie do wykorzystania Państwa wizerunku w fotorelacja z wydarzenia, która zostanie umieszczona na stronie, fanpage ARCH_event oraz w zależności od potrzeby na stronach i fanpage partnerów spotkania.