WROCŁAW 06/KWI 2022

Data spotkania

06/KWI 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Concordia Design Wrocław – wyspa Słodowa 7, Wrocław

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Joanna i Wojciech Małeccy

Małeccy Biuro Projektowe

Założyciele Joanna i Wojciech Małeccy, to jeden z ciekawszych duetów architektonicznych ostatnich lat. Są współautorami najlepszego na świecie budynku z ceramiki– siedziby Szkoły Filmowej WRiTV w Katowicach, który otrzymał także większość nagród architektonicznych w Polsce. Wizja nowego śląskiego familoka – budynek mieszkalny Nowy Werdon w Rudzie Śląskiej zdobył Grand Prix SARP Katowice w 2020 roku, a także uzyskał nominację do najważniejszej nagrody UE im. Miesa van de Rohe 2022.V Do szerokiego grona klientów należą ECHO Investment S.A., TDJ Estate, Millenium Inwestycje Sp z o.o., Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP, Urząd Miasta Stołecznego Warszawy, Uniwersytet Śląski, Politechnika Śląska, MGSM Perspektywa, , Urząd Miasta w Rybniku, Intermarche Polska, Sony Center, Rossmann Sp. Z o.o., ING Bank Śląski, Eurobank S.A., Alior Bank S.A., BP Polska Sp. z o.o., Orlen S.A., oraz szerokie grono inwestorów instytucjonalnych i prywatnych.

PARTNER GŁÓWNY

Wielokrotnie nagradzany polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

PARTNER STRATEGICZNY

Jung jest najnowocześniejszym dostawcą technologii instalacji elektrycznych dla każdego budynku. Od 100 lat produkuje osprzęt.

PARTNER STRATEGICZNY

Gdzie można stosować Neolith®? To jedno z najczęstszych pytań. Odpowiedź jest bardzo prosta … gdziekolwiek chcesz, wyobraźnia jest granicą.

PARTNER STRATEGICZNY

Bester Studio, eksponuje piękno drewna w przestrzennych formach sklejki profilowanej. Marka proponuje unikalne panele ścienne 3D i akcesoria wyposażenia wnętrz: dekory, regały na wino czy lampy sufitowe.

PARTNER STRATEGICZNY

Dyson to globalna firma technologiczna, tworząca rozwiązania dla urządzeń do pielęgnacji włosów, oczyszczania powietrza, oświetlenia i suszenia dłoni Dyson.

PARTNER STRATEGICZNY

Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Producent frontów meblowych i paneli dekoracyjnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

SOMFY to światowy lider w zakresie systemów inteligentnego sterowania i automatyki do osłon zewnętrznych, wewnętrznych i bram w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

Firma specjalizuje się wykonywaniu posadzek, schodów, łazienek, ścian, basenów i tarasów na bazie mikrocementów.

PARTNER

Puszman to firma z wieloletnią tradycją, tworząca meble tapicerowane nieprzerwanie od 1955 roku. W jej asortymencie można znaleźć bogaty wybór mebli tapicerowanych: narożników, sof oraz foteli.

PARTNER

Firma BoConcept została założona w Danii w 1952 r. i jest dziś uznaną marką lifestylową w segmencie premium detalicznej sprzedaży mebli, z blisko trzystoma salonami w ponad sześćdziesięciu krajach