WARSZAWA 30/LIS 2022

Data spotkania

30/LIS 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Marzyciele i Rzemieślnicy Dom Innowacji Społecznych – Domu Towarowego Bracia Jabłkowscy, Bracka 25/III, Warszawa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Mirosław Nizio

Nizio Design International

Założyciel pracowni, Mirosław Nizio, współtworzył i zrealizował wraz z zespołem wystawę stałą Muzeum Powstania Warszawskiego, czyli jednej z najliczniej i najchętniej odwiedzanych placówek muzealnych w Polsce. Jest też współtwórcą projektu wystawy stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz odpowiada za realizację tejże wystawy.

PARTNER GŁÓWNY

Wielokrotnie nagradzany polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

PARTNER STRATEGICZNY

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Bester Studio, eksponuje piękno drewna w przestrzennych formach sklejki profilowanej. Marka proponuje unikalne panele ścienne 3D i akcesoria wyposażenia wnętrz: dekory, regały na wino czy lampy sufitowe.

PARTNER STRATEGICZNY

VMZINC® – to marka znana i ceniona na całym świecie przez inwestorów i najlepszych architektów. Jeżeli ktoś szuka rozwiązań jednocześnie tradycyjnych i nowoczesnych, estetycznych i trwałych, form prostych i wyrafinowanych, czegoś co jest naturalne i inspirujące, to oferta VMZINC® jest w stanie spełnić te oczekiwania.

PARTNER STRATEGICZNY

Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

FANECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to dystrybutor i producent kompleksowego wyposażenia toalet publicznych.

PARTNER STRATEGICZNY

Nasza oferta: kominki gazowe, piecyki wolnostojące, kominki tradycyjne, kominki powietrzne i wodne, wyjątkowe portale kominkowe. Zapraszamy!

PARTNER STRATEGICZNY

Oferujemy kilka dróg, które prowadzą do jednego celu – Twojego wymarzonego domu. Stosując SYSTEM 3E, wybudujemy dla Ciebie dom energooszczędny, ekonomiczny i ekologiczny, zgodny z naturą, przyjazny Tobie i Twojej kieszeni.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

Firma specjalizuje się wykonywaniu posadzek, schodów, łazienek, ścian, basenów i tarasów na bazie mikrocementów.

PARTNER

Jesteśmy producentem wypełnień drzwiowych, dostarczającym innowacyjne produkty o wysokiej jakości wykonania z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które tworzymy w oparciu o naturalne surowce.

PARTNER

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Specjalizujemy się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających klientach stworzyliśmy markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień.

PARTNER

Air Polska Farby Ekologiczne Sp. z o.o. to autoryzowany i wyłączny Przedstawiciel marki AIRLITE w Polsce. Airlite to technologia umieszczona w 100% mineralnej farbie, która oczyszcza powietrze i odkaża powierzchnie w całkowicie naturalny sposób. Airlite to farba architektoniczna do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego.