WARSZAWA 23/MAR 2022

Data spotkania

23/MAR 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Marzyciele i Rzemieślnicy – Bracka 25 III piętro, Warszawa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Maciej Janczyk

Q2 Studio

To wysoko cenione biuro architektoniczne prowadzące liczne projekty, zarówno w kraju, jak i za granicą. Doceniani za wyjątkową architekturę, która na długo zapada w pamięć. Wszystkie projekty wrocławskiego biura Q2Studio charakteryzują niebanalne rozwiązania architektoniczne, nowatorskie ujęcie kwestii zagospodarowania terenu, uwzględniając charakter i przeznaczenie powstającej inwestycji oraz szczególne walory użytkowe i dobre samopoczucie użytkownika.

PARTNER GŁÓWNY

Knauf należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie.

PARTNER STRATEGICZNY

Dyson to globalna firma technologiczna, tworząca rozwiązania dla urządzeń do pielęgnacji włosów, oczyszczania powietrza, oświetlenia i suszenia dłoni Dyson.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Producent frontów meblowych i paneli dekoracyjnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Deski kompozytowe tarasowe, elewacje i ogrodzenia. Centrum dystrybucji deski tarasowej.

PARTNER STRATEGICZNY

M+Q to firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, posiadająca własne kamieniołomy.

PARTNER STRATEGICZNY

Produkujemy farby proszkowe i tusze, które podnoszą wartość produktów naszych klientów – zabezpieczając je, nadając im funkcjonalność, kolor, efekt, połysk i strukturę.

PARTNER STRATEGICZNY

Autodesk Platinum Partner – Man and Machine Software należy do grupy Mensch und Maschine SE, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej.