SZCZECIN 01/CZE 2022

Data spotkania

01/CZE 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

COURTYARD BY MARRIOTT SZCZECIN CITY – Pl. Brama Portowa 2, Szczecin

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Maciej Janczyk

Q2 Studio

Absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Swój warsztat zawodowy szlifował w Holandii i Hiszpanii. Od 2011 roku współtworzy wrocławską pracownię Q2Studio. Kierował pracami projektowymi nad wieloma unikatowymi realizacjami, zarówno w kraju, jak i za granicą.

PARTNER GŁÓWNY

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju.

PARTNER STRATEGICZNY

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek.

PARTNER STRATEGICZNY

Carpets&More to największych wybór nowoczesnych oraz klasycznych dywanów naturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Grupa ACO jest jedną z wiodących firm na rynku technologii odwadniania.

PARTNER STRATEGICZNY

Flugger jest lideram na rynku duńskim, a farba jest dla firmy czymś o wiele więcej niż tylko farbą. Flügger rozwija i sprzedaje szeroki i kompletny asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi.

PARTNER STRATEGICZNY

Nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design/ Hager to lider systemów instalacji elektrotechnicznych od ponad 50 lat.

PARTNER STRATEGICZNY

EQUITONE to barwiony w masie materiał elewacyjny zaprojektowany przez i dla architektów. Panele i płyty elewacyjne wytwarzane są od lat 50-tych XX wieku

PARTNER STRATEGICZNY

Firma BSP sp. z o.o. jest doświadczoną, w pełni profesjonalną firmą zajmującą się kompleksowo zagadnieniami dotyczącymi elewacji wentylowanych oraz techniki zamocowań.

PARTNER STRATEGICZNY

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.