POZNAŃ 26/KWI 2022

Data spotkania

26/KWI 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Novotel Poznań Centrum – plac Andersa 1, Poznań

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Mirosław Nizio

Nizio Design International

Założyciel pracowni, Mirosław Nizio, współtworzył i zrealizował wraz z zespołem wystawę stałą Muzeum Powstania Warszawskiego, czyli jednej z najliczniej i najchętniej odwiedzanych placówek muzealnych w Polsce. Jest też współtwórcą projektu wystawy stałej Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN oraz odpowiada za realizację tejże wystawy.

PARTNER GŁÓWNY

Wielokrotnie nagradzany polski producent nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych.

PARTNER STRATEGICZNY

Jung jest najnowocześniejszym dostawcą technologii instalacji elektrycznych dla każdego budynku. Od 100 lat produkuje osprzęt.

PARTNER STRATEGICZNY

Bester Studio, eksponuje piękno drewna w przestrzennych formach sklejki profilowanej. Marka proponuje unikalne panele ścienne 3D i akcesoria wyposażenia wnętrz: dekory, regały na wino czy lampy sufitowe.

PARTNER STRATEGICZNY

Grupa ACO jest jedną z wiodących firm na rynku technologii odwadniania.

PARTNER STRATEGICZNY

Laminowane panele podłogowe zostały wynalezione w firmie Pergo ponad trzydzieści lat temu. Dziś marka ta jest symbolem pięknych, praktycznych podłóg.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Producent frontów meblowych i paneli dekoracyjnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

FANECO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa to dystrybutor i producent kompleksowego wyposażenia toalet publicznych.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

Firma specjalizuje się wykonywaniu posadzek, schodów, łazienek, ścian, basenów i tarasów na bazie mikrocementów.

PARTNER

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek.

PARTNER

Premiumbeds – Luksusowe łóżka i materace, autoryzowany, wyłączny przedstawiciel marek Hastens oraz Vispring w Polsce.