WIECZÓR ARCHITEKTONICZNY

 

Łódź, 25.11.2021

__________________________

DATA SPOTKANIA | 25 LIS 2021

 

GODZINA | 17:00 – 19.30

 

MIEJSCE  | Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna – Tymienieckiego 22G, Łódź

 

Uwaga! Zgodnie z rozporządzeniem obowiązuje limit miejsc na spotkaniu. 

(wyłączone z tego limitu są osoby zaszczepione przeciw COVID 19)

Przekroczenie limitu spowoduje wyłączenie możliwości rejestracji.

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ

 

NAGRODY DLA OSÓB REJESTRUJĄCYCH SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ

 

BON 250 zł do IKEA 

 

Losowanie odbędzie się podczas spotkania.

 

[button size=”big_large_full_width” target=”_parent” hover_type=”default” text=”ZAREJESTRUJ SIĘ” link=”https://archevent.pl/wieczor-architektoniczny-lodz-25-11-2021-potwierdzenie”]

O APLIKACJI

__________________________

GOŚĆ SPECJALNY

 

Mirosław Nizio

__________________________

Mirosław Nizio – NIZIO DESIGN INTERNATIONAL

 

Mirosław Nizio – architekt, mecenas kultury., od 20 lat prowadzi   autorską   pracownię   architektoniczną   Nizio  Design   International.   Jest   ekspertem   z wieloletnim   doświadczeniem   w   dziedzinie projektowania   przestrzeni   publicznych:   architektury, muzeów,   ekspozycji   historycznych,   wystaw,   pomników   pamięci   oraz   kompleksowych   koncepcji rewitalizacji terenów poprzemysłowych i przestrzeni miejskich. Za pracę nad wystawą stałą Muzeum Powstania   Warszawskiego   otrzymał   Złoty   Krzyż   Zasługi   (2006),   a   za   wkład   w   powstanie  Muzeum Historii   Żydów  Polskich  POLIN  został   uhonorowany   Brązowym   Medalem  „Zasłużony   Kulturze   Gloria Artis” (2015). Zespół jego pracowni tworzą wysokiej klasy specjaliści. Pracownia ma na koncie m.in. projekt   architektury   i   wystawy   stałej   Mauzoleum   Martyrologii   Wsi   Polskich   w   Michniowie   oraz Muzeum Polaków Ratujących Żydów podczas II wojny światowej im. Rodziny Ulmów w Markowej czy rewitalizację kompleksu dawnej Kopalni Węgla Kamiennego „Julia” w Wałbrzychu, na terenie której powstała Stara Kopalnia – Centrum Nauki i Sztuki. Założyciel Galerii Nizio oraz Fundacji Nizio, które wspierają twórców oraz inicjują działania prospołeczne i artystyczne, aktywizujące lokalne społeczności.

 

NIZIO DESIGN INTERNATIONAL

 

Pracownia Nizio Design International powstała w Warszawie w 2002 roku. To jedna z najprężniej działających w Polsce pracowni specjalizujących się w projektowaniu muzeów, ekspozycji historycznych, wystaw stałych i czasowych, pomników pamięci. Firma ma wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu projektów architektonicznych, rewitalizacyjnych oraz w ich kompleksowej realizacji. Skupione wokół studia zespoły architektów zajmują się realizacją najważniejszych przestrzeni dla kultury w kraju, zapewniając całościową obsługę – od badań społecznych, analiz, przez wypracowanie koncepcji, przygotowanie projektu wykonawczego, aż po nadzór autorski i realizację. Do współpracy przy opracowywanych projektach zapraszani są specjaliści z dziedziny kultury, nauki i sztuki.

BEZPIECZNE SPOTKANIA Z ARCH_EVENT

__________________________

Dezynfekcja

Dystans

Maseczka

Z NAMI

 

Knauf Partnerem Główny

__________________________

Grupa Knauf to jeden z wiodących producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Iphofen w Niemczech. Nasz asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Dzięki swojej odwadze, determinacji i umiejętnościom biznesowym zaledwie rok później otworzyli pierwszą własną fabrykę gipsu, dając podstawy temu, co dziś nazywamy Grupą Knauf.

Grupa Knauf przeszła długą drogę od małej, rodzinnej firmy do wielkiego, międzynarodowego koncernu, który prowadzi działalność na całym świecie, dalej pozostając firmą rodzinną. Jesteśmy dumni z naszej historii i przez cały czas kierujemy się  zasadami, jakie przyświecały naszym założycielom. Za najważniejszą z nich uważamy Partnerstwo. Dobra współpraca oraz bliskie relacje z naszymi partnerami i klientami to nasza recepta na sukces.

Knauf, jako lider rynku materiałów budowlanych, wyznacza wzorce i kierunek rozwoju dla:

  • produktów i systemów opartych na gipsie
  • materiałów energooszczędnych
  • standardów współpracy z klientami

 

Produkty marki Knauf są dostępne w sprzedaży w Polsce od 25 lat. W tym czasie zbudowaliśmy silną pozycję lidera na rynku materiałów budowlanych. Marka Knauf należy do najlepiej rozpoznawalnych w swojej kategorii i jest postrzegana jako marka Premium, za którą zawsze stoi wysoka jakość.

Nasza oferta w Polsce obejmuje systemy suchej zabudowy na bazie płyt gipsowych, gipsowo-włóknowych i cementowych, tynki gipsowe i cementowo-wapienne, masy szpachlowe, gładzie polimerowe, wylewki, produkty chemii budowlanej, w tym kleje, fugi i silikony, a także systemy ociepleń z tynkami elewacyjnymi i farbami.

Dystrybucją wyrobów firmy KNAUF w Polsce zajmuje się KNAUF Sp. z o.o., która posiada na terenie kraju sieć liczącą ponad 300 dystrybutorów.

Partnerzy strategiczni

__________________________

Partnerzy

__________________________

PATRONI

__________________________

pobierz aplikację ze sklepów App Store, Google Play i App Gallery

 

       

 

Regulamin aplikacji oraz polityka prywatności