KRAKÓW 28/WRZ 2022

Data spotkania

28/WRZ 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

AC Hotel by Marriott Krakow – al. 3 Maja 51, Kraków

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Zbigniew Maćków

Maćków Pracownia Projektowa

Architekt IARP, przewodniczący DSOIA RP (kadencje 2010-14 i 2014-18) członek SARP, MKUA, GKUA, asystent na WAiU PWr (1998-05). Od 1995 r. prowadzi firmę Maćków Pracownia Projektowa, która zatrudnia 50 osób. Ważniejsze projekty pracowni: Wydział Prawa UWr, Ratusz w Siechnicach, przebudowa Domu Handlowego Renoma, Hala Sportowa w Bytomiu, Apartamentowce Thespian i Kurkowa 14, i Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy, zespoły biurowe: Silver Tower Center, Green Day i Green Towers, Dubois 41, Szkoła Muzyczna we Wrocławiu.

PARTNER GŁÓWNY

Cement, celuloza i składniki mineralne, wzmocnione przez widoczną matrycę. Nic więcej. Włóknocement EQUITONE jest naturalnym kompozytowym materiałem, który spełnia wszelkie wymagania konstrukcyjne i projektowe.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Bester Studio, eksponuje piękno drewna w przestrzennych formach sklejki profilowanej. Marka proponuje unikalne panele ścienne 3D i akcesoria wyposażenia wnętrz: dekory, regały na wino czy lampy sufitowe.

PARTNER STRATEGICZNY

Laminowane panele podłogowe zostały wynalezione w firmie Pergo ponad trzydzieści lat temu. Dziś marka ta jest symbolem pięknych, praktycznych podłóg.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Dyson to globalna firma technologiczna, tworząca rozwiązania dla urządzeń do pielęgnacji włosów, oczyszczania powietrza, oświetlenia i suszenia dłoni Dyson.

PARTNER STRATEGICZNY

Flugger jest lideram na rynku duńskim, a farba jest dla firmy czymś o wiele więcej niż tylko farbą. Flügger rozwija i sprzedaje szeroki i kompletny asortyment wysokiej jakości farb, produktów do drewna, mas szpachlowych, tapet i narzędzi.

PARTNER STRATEGICZNY

VMZINC® – to marka znana i ceniona na całym świecie przez inwestorów i najlepszych architektów. Jeżeli ktoś szuka rozwiązań jednocześnie tradycyjnych i nowoczesnych, estetycznych i trwałych, form prostych i wyrafinowanych, czegoś co jest naturalne i inspirujące, to oferta VMZINC® jest w stanie spełnić te oczekiwania.

PARTNER STRATEGICZNY

KFA Armatura to marka, która od prawie 100 lat oferuje Klientom Komfortowe Rozwiązania w obszarze.

PARTNER STRATEGICZNY

Peikko to firma oferująca szeroką gamę łączników oraz belki zespolone do konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych.

PARTNER

Deski kompozytowe tarasowe, elewacje i ogrodzenia. Centrum dystrybucji deski tarasowej.

PARTNER

Jesteśmy producentem wypełnień drzwiowych, dostarczającym innowacyjne produkty o wysokiej jakości wykonania z zastosowaniem nowoczesnych technologii, które tworzymy w oparciu o naturalne surowce.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

W oparciu o tradycję od 1748 roku nasi projektanci i product managerowie tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie. Artykuły łazienkowe i wellness, Dining & Lifestyle, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne.

PARTNER

Jako firma EMIBIG Lighting jesteśmy doświadczonym producentem oświetlenia dekoracyjnego, działamy na rynku od 2004r. Całość naszej produkcji zlokalizowana jest w Częstochowie, gdzie w oparciu o własny park maszynowy, wytwarzamy wszystkie produkty z dostępnej oferty.