KIELCE 12/PAZ 2022

Data spotkania

12/PAZ 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Grand Hotel Kielce – Henryka Sienkiewicza 78, Kielce

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Zbigniew Maćków

Maćków Pracownia Projektowa

Architekt IARP, przewodniczący DSOIA RP (kadencje 2010-14 i 2014-18) członek SARP, MKUA, GKUA, asystent na WAiU PWr (1998-05). Od 1995 r. prowadzi firmę Maćków Pracownia Projektowa, która zatrudnia 50 osób. Ważniejsze projekty pracowni: Wydział Prawa UWr, Ratusz w Siechnicach, przebudowa Domu Handlowego Renoma, Hala Sportowa w Bytomiu, Apartamentowce Thespian i Kurkowa 14, i Zintegrowany Węzeł Przesiadkowy, zespoły biurowe: Silver Tower Center, Green Day i Green Towers, Dubois 41, Szkoła Muzyczna we Wrocławiu.

PARTNER GŁÓWNY

Knauf należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Peikko to firma oferująca szeroką gamę łączników oraz belki zespolone do konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARTNER STRATEGICZNY

Od 1990 roku specjalizujemy się w produkcji elementów prefabrykowanych dla budownictwa: od mieszkaniowego poprzez obiekty użyteczności publicznej i przemysłowe, po skomplikowane elementy konstrukcji inżynieryjnych, drogowych, mostowych i hydrotechnicznych.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy polską firmą, która powstała z pasji do tworzenia rzeczy pięknych i jednocześnie użytecznych. Specjalizujemy się w tworzeniu oświetlenia ekologicznego, typu LED i przemysłowego. Z myślą o bardziej wymagających klientach stworzyliśmy markę premium MiLAGRO oraz kolekcję lamp Premium MiLAGRO by Maciej Zień.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

Firma Dallmer, producent odpływów i akcesoriów do odprowadzania wody, powstała w 1913 roku i przez cały czas istnienia tworzy rozwiązania wyróżniające się wielokrotnie nagradzanym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania i nowatorską technologią. Produkty i systemy bazują na ponad 100-letnim doświadczeniu oraz zgromadzonej przez ten okres wiedzy.