Bydgoszcz 05/PAZ 2022

Data spotkania

05/PAZ 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Fabryka Lloyda – Fordońska 156, Bydgoszcz

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

Marcin Kościuch

Ultra Architects

Urodził się w Koninie, prace dyplomową obronił na Wydziale Architektury Politechniki Poznańskiej w roku 1999. W latach 1996-2003 pracował w zespole Studia ADS między innymi nad projektem nowego Terminalu Portu Lotniczego Poznań-Ławica, nowych Hall Międzynarodowych Targów Poznańskich. W roku 2004 wraz z Tomaszem Osięgłowskim założył biuro projektowe Ultra_Architects s.c. w Poznaniu.

PARTNER GŁÓWNY

Knauf należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Polski oddział włoskiego producenta laminatów dekoracyjnych . W naszej ofercie znajdują się laminaty wysokociśnieniowe Print HPL i Foldline CPL, okładziny dekoracyjne Parqwall® i akustyczne Silentwall®, materiał solid surface Pral®, a także płyty komórkowe Monocore® i Esacore.

PARTNER STRATEGICZNY

Założona w 1817 roku w Hornbergu w Szwarcwaldzie firma Duravit AG, jest dziś wiodącym międzynarodowym producentem designerskich łazienek.

PARTNER STRATEGICZNY

Gdzie można stosować Neolith®? To jedno z najczęstszych pytań. Odpowiedź jest bardzo prosta … gdziekolwiek chcesz, wyobraźnia jest granicą.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Najbogatsza w Polsce oferta kominków elektrycznych z doskonałą iluzją płomienia!

PARTNER STRATEGICZNY

Firma Faber należy do pionierów w dziedzinie kominków i pieców gazowych, a początki jej działalności sięgają 1844 roku.

PARTNER STRATEGICZNY

Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARTNER STRATEGICZNY

Nowoczesność, funkcjonalność, ponadczasowy design/ Hager to lider systemów instalacji elektrotechnicznych od ponad 50 lat.

PARTNER STRATEGICZNY

Systemy światła dziennego - świetliki dachowe, przemysłowe i ścienne tworzone w Niemczech!

PARTNER

Firma Dallmer, producent odpływów i akcesoriów do odprowadzania wody, powstała w 1913 roku i przez cały czas istnienia tworzy rozwiązania wyróżniające się wielokrotnie nagradzanym wzornictwem, doskonałą jakością wykonania i nowatorską technologią. Produkty i systemy bazują na ponad 100-letnim doświadczeniu oraz zgromadzonej przez ten okres wiedzy.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.