ARCH_event | online

 

#zostańwdomu 

i spotkaj się z Maciejem Jakubem Zawadzkim

 

Webinar

__________________________

DATA SPOTKANIA | 12 maj 2020

 

GODZINA | 18:00 – 19.30

 

MIEJSCE  | ONLINE

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ

 

     

           

 

NAGRODY DLA OSÓB REJESTRUJĄCYCH SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ

GRAMOFON

DALMIERZ

KLOCKI LEGO ARCHITECTURE

 

 

LUB KLIKNIJ I ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ STRONĘ

PROGRAM SPOTKANIA

#zostańwdomu i spotkaj się online z MACIEJEM JAKUBEM ZAWADZKIM

__________________________

18:00 – 18:10

ROZPOCZĘCIE WEBINARIUM wraz z Barlinek

 

18:10 – 18:30

wykład MACIEJA JAKUBA ZAWADZKIEGO z MJZ

we współpracy z

 

BARLINEK

__________________________

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Najważniejszym oferowanym produktem jest Deska Barlinecka – warstwowa podłoga ze szlachetnych gatunków drewna rodzimego i egzotycznego.

 

Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 75 krajów na 6 kontynentach. Znajdują one zastosowanie nie tylko w prywatnych domach i mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej – biurach, hotelach, galeriach handlowych i sklepach, kinach, teatrach, muzeach itd.

 

Portfolio marki uzupełniają podłogi specjalistyczne Barkiet Sport, stosowane m.in. w halach i salach sportowych, klubach fitness, salach tanecznych i boiskach do squash’a. Marka oferuje również pełną gamę akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg oraz znane z wysokiej jakości biopaliwa drzewne: pelet drzewny i brykiet kominkowy.

 

Firma Barlinek przywiązuje dużą wagę do tego, aby stosowane technologie i gotowe wyroby firmy były ekologiczne i neutralne dla środowiska naturalnego. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najczystszych przedsiębiorstw tej branży w Polsce. Działania firmy Barlinek pokazują, że ochrona środowiska może być dla firm nie tylko narzuconym przez prawo poszczególnych krajów obowiązkiem, ale także ważnym elementem długookresowej strategii rozwoju.

 

Barlinek jest również inicjatorem wielu programów dotyczących ochrony środowiska oraz edukacji ekologicznej.Od wielu lat firma realizuje program „Zasada 1 za 1”, gdzie w zamian za każdą zakupioną paczkę Deski Barlineckiej oznaczoną logo akcji, współfinansowane jest sadzenie jednego drzewka. „Las Klientów” Barlinka liczy już ponad 15 mln drzew!

PATRONI

__________________________