concordia2

TERMIN SPOTKANIA – 19.10.2017

MIEJSCE –  Concordia Design Zwierzyniecka 3, Poznań

SPRAWDŹ MIEJSCE NA MAPIE

GOŚĆ SPOTKANIA: Robert Konieczny z pracowni KWK promes

Udział w spotkaniu jest Bezpłatny

Początek spotkania o godzinie 17:00

Podczas spotkania rozlosowane będą upominki ufundowane przez firmę Zucchetti

 

Partner główny spotkania


Prosty, lecz nigdy banalny. „Świat Zucchetti oparty jest na codzienności, gdzie jakość, przestrzeń oraz kolory są wyjątkowe… to szeroka i jednocześnie selektywna wizja współczesności.”
Elena Zucchetti

Doświadczenie ponad 80-cio letniej działalności nauczyło nas, że każda chwila życia może być wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że nawet pozornie najprostszy gest, jak uwolnienie wody przez otwarcie kranu, może być wyrazem indywidualności. Od początku istnienia naszej firmy ta właśnie myśl determinuje kreowane przez nas produkty. Świat Zucchetti opiera się na wyrafinowanym połączeniu dobrego gustu i pragmatyzmu. To świat przedmiotów, które stworzono, aby były podziwiane. Każdy produkt jest uosobieniem poszukiwania optymalnej formy. Zachęca do kontaktu, wzbudza podziw, każdego dnia pragnie być jednością ze swoim użytkownikiem. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny Zucchetti: rodzeństwo Elena i Carlo, którzy kontynuując tradycję, koncentrują się na ciągłym rozwoju przedsiębiorstwa. To im zawdzięcza swoje sukcesy: Isy, Aguablu, Soft, Pan, Bellagio, Wosh, SB, FR oraz Faraway. Linie, które idealnie odzwierciedlają filozofię Zucchetti, gdzie uzupełniają się design i technologiczne innowacje, zaspakajając wyrafinowane potrzeby klientów na całym świecie

Partnerzy strategiczni spotkania


Galeria wnętrza to studio z historią, gdzie od wielu lat powracają stali klienci a architekci czują się jak u siebie, mogąc liczyć na profesjonalne wsparcie w każdym projekcie. Powstała z fascynacji światowym wzornictwem i jest autoryzowanym salonem sprzedaży. Pracujemy z wyselekcjonowanymi przez lata doświadczeń kolekcjami, za którymi przemawiają: tradycja rękodzieła, nagrody za wzornictwo, ale przede wszystkim jakość. Kuchnie PoggenPohl i Alno, meble MolteniLigne RosetMorosoLiving Divani, drzwi, systemy przesuwne i garderoby Rimadesiooświetlenie ArtemideFlos, BrokisVibiaFoscarini, Petite Friture to obiekty najwyższej próby z sygnaturą projektantów.

Firma Aluprof jest największym producentem profili aluminiowych w Polsce oraz jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. Spółka posiada swoje oddziały w wielu krajach Europy, a także w Stanach Zjednoczonych.  Aluprof znany jest jako producent stolarki aluminiowej, w skład której wchodzą zarówno okna, drzwi, jak i systemy roletowe, systemy bramowe, a także systemy przeciwpożarowe oraz antywłamaniowe. Aluprof oferuje również takie rozwiązania, jak systemy fasadowe aluminiowe czy ogrody zimowe aluminiowe. Wyroby aluminiowe oferowane przez firmę to skomplikowane technologicznie produkty spełniające szereg norm wymaganych w budownictwie. Producent stolarki aluminiowej na bieżąco udoskonala swoją ofertę, poszerzając równocześnie jej zakres. Oferowane przez firmę konstrukcje aluminiowe to zaawansowane technologicznie systemy wykorzystywane w budownictwie mieszkalnym, jak i komercyjnym. Aluminiowe konstrukcje zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom oraz ich dobytkom, stanowią skuteczną barierę dla włamywaczy a także ratują życie i zdrowie mieszkańców podczas pożaru. Ponadto aluminiowe systemy sprawdzają się w budownictwie energooszczędnym, który na dobre zadomowił się na rodzimym rynku. Producent profili aluminiowych Aluprof posiada bogate zaplecze technologiczne oraz naukowo-badawcze, dzięki czemu systematycznie rozwija branżę aluminium w PolsceEuropie, w USA oraz na pozostałych rynkach.

Grupa Glen Dimplex jest największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze. Jest również pionierem we wdrażaniu innowacyjnych technologii w kominkach elektrycznych, technice grzewczej/wentylacyjnej, a także zajmuje uznane miejsce w segmencie urządzeń AGD. Marka Dimplex należąca do Grupy Glen Dimplex tworzyła historię kominków elektrycznych na świecie od momentu, gdy w 1995 roku inżynierowie GGD opracowali i wyprodukowali pierwszy kominek elektryczny z prawdziwie realistycznym efektem płomienia opatentowanym pod nazwą Optiflame. Dążąc do ciągłego udoskonalania swoich produktów, w roku 2010 Dimplex zaprezentował światu rewolucyjną technologię trójwymiarowego płomienia Opti-myst, zaś od roku 2014 Dimplex wprowadził na rynek kominki elektryczne z unikalnym efektem płomienia Opti-V. Żaden inny producent nie oferuje tak dużego wyboru kominków elektrycznych. W zależności od upodobań klienta Grupa Glen Dimplex oferuje szeroką gamę kominków, która odpowiada każdemu wnętrzu i stylowi – od nowoczesnego po klasyczny. Wszystkie kominki Dimplex oferują niezwykle realistyczny, opatentowany efekt płomieni, który pozostaje punktem odniesienia i wyznacznikiem standardów w branży. Jego kojące ciepło i tworzona przezeń atmosfera jest powodem, dla którego ponad trzy miliony konsumentów na całym świecie uczyniło kominki Dimplex centralnym punktem wystroju ich domów.

CAD Projekt K&A to poznańska firma tworząca od blisko 25 lat autorskie oprogramowanie w środowisku CAD. Specjalizuje się w programach do kompleksowego projektowania, wizualizacji i wyceny wnętrz domowych i komercyjnych, a także w programach do rozkroju płyty meblowej. Zaczynali od CAD Kuchnie, CAD Decor czy CAD Rozkrój, aby w 2012 roku wprowadzić na rynek jeden z najbardziej wszechstronnych i popularnych programów w naszej branży – CAD Decor PRO. Przy kreowaniu nowych produktów czy funkcjonalności CAD Projekt zawsze wsłuchuje się w opinie i oczekiwania swoich klientów. Wspólnie z nimi stworzyli system mobilny CAD Share-it, który był również odpowiedzią na zmianę w sposobie komunikacji między projektantem a jego klientem. CAD Share-it umożliwiający zarządzanie projektami 3D w chmurze, użytkownikom wyżej wymienionych programów oraz łatwe i mobilne ich udostępnianie klientom przy pomocy darmowej aplikacji mobilnej o tej same nazwie, pojawił się na rynku w styczniu 2014 r. Ostatnia aktualizacja wyżej wymienionych programów, która umożliwiła współpracę aplikacji CAD Share-it z googlami 3D, wskazała nam kolejny kierunek zmian. Aktualnie CAD Projekt K&a pracuje nad jeszcze lepszym modułem renderingu, który jest standardową opcją dla każdego programu oraz pełnym zaimportowaniem wirtualnej rzeczywistości do swoich programów. Efektów spodziewamy się już wkrótce. Więcej informacji na Fanpagu i www.

Firma Dom Bianco, zaprezentuję podczas spotkania dwie marki:

Firma Faber została założona w Fabriano we Włoszech w 1955 roku. Tutaj właśnie wymyślono pierwszy wyciąg kuchenny: rewolucyjne urządzenie, które na zawsze zmieniło sposób życia w kuchni. Faber od ponad 60 lat tworzy koncepcje, projektuje i produkuje okapy. Zaangażowanie, pasja i determinacja zaowocowały obecną pozycją jednego z trzech największych producentów okapów kuchennych na świecie. Faber łączy innowacyjne, efektywne i opatentowane technologie i rozwiązania techniczne, na które składa się ponad 60 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania powietrza w kuchni. Rozwój technologii ma na celu zapewnienie maksymalnej wygody od instalacji zaczynając, a na codziennym użytkowaniu kończąc. Jakość i bezpieczeństwo są potwierdzone licznymi certyfikatami i znakami jakości w tym zakresie. Design firmy Faber jest wierny zasadom amerykańskiego architekta Louisa Henrego Sullivana: forma podąża za funkcją. To sposób tworzenia okapów, które efektywnie i ergonomicznie realizują swoje zadania, z zachowaniem idealnego designu, który ma istotny wpływ na estetykę całej kuchni.

Fulgor Milano to włoska marka, która powstała z zamiłowania do dobrej kuchni i lokalnych produktów. Od pokoleń projektuje urządzenia, które mają być częścią przestrzeni kuchennej i sprostać wymaganiom codziennego życia, łącząc zalety rzemiosła z doświadczeniem w produkcji przemysłowej, aby stworzyć coś więcej niż banalne urządzenia i dać swoim klientom prawdziwy włoski design widoczny w urządzeniach dzięki technologii i kreatywności. 60 lat doświadczenia w projektowaniu i produkcji urządzeń kuchennych pozwoliło stworzyć ofertę w różnych grupach produktowych i liniach estetycznych z unikatowymi  produktami.

Firma Awilux oferuje najnowocześniejsze rozwiązania okienno-drzwiowe do domów i budynków użyteczności publicznej. Na rynku działa od 2006 roku, opierając swoją produkcję o niemiecką technologię firmy SCHÜCO International. Oznacza to solidność, rygorystyczne przestrzeganie najwyższych standardów technicznych i dokładność wykonania. Dużą wagę przywiązuje do terminowości i sprawnego realizowania zleceń. Zapewnia to firmie nowoczesne linie produkcyjne i wysoko wykwalifikowany zespół pracowników. Celem firmy jest promocja rozwiązań mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa i energooszczędności oraz stosowanie systemów uwzględniających również specjalne potrzeby np.: dzieci, osób starszych i niepełnosprawnych. Awilux Polska to liczni pracownicy oraz wysoko wykwalifikowani doradcy techniczni w Polsce i Niemczech. Na rynku polskim z powodzeniem buduje sieć salonów firmowych. Wszyscy partnerzy firmy biorą udział w regularnym procesie szkoleń z systemów SCHÜCO oraz nowoczesnych technik montażu. Dążeniem firmy jest pozostanie ważnym i rzetelnym partnerem w realizacjach Państwa planów i inwestycji przez wiele następnych lat.

Partnerzy


Internorm Polska. Firma z ponad 85-letnią tradycją. Lider innowacji okien i drzwi. Inteligentne i energooszczędne okna stworzone specjalnie dla Ciebie. Internorm jest silną firmą rodzinną. Od momentu powstania pierwszego okna z PCV, przez produkcje okien aluminiowo-drewnianych, aż po dzisiejsze innowacje high-tech i high-design, nasza rodzinna firma wyznacza standardy w całej Europie. Ciągłe doskonalenie technologii oraz nieustanne innowacje czynią z nas niedoścignionego lidera branży.

Firma Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. jest ogólnopolskim producentem osprzętu elektroinstalacyjnego, funkcjonującym na rynku od ponad 35 lat. Od początku działalności przedsiębiorstwo jest prywatną, rodzinną firmą, wytwarzającą polskie produkty. Wiedza i doświadczenie, zdobyte na przestrzeni lat, pozwalają tworzyć produkty piękne i funkcjonalne o bardzo dobrej jakości. Firma oferuje szeroką gamę produktów w bogatej palecie kolorystycznej, bardzo dobrej jakości przy optymalnej cenie, które od najdrobniejszego elementu po ostateczny kształt są efektem zaangażowania, pracy, czasu i emocji pracowników firmy. Renomę firmy oraz jakość oferowanych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, a do najważniejszych należy Certyfikat Jakości zgodny z wymaganiami normy: ISO 9001:2008 wydany przez TÜV SÜD Menagement Service GmbH.

<-- Kliknij i potwierdź swój udział w spotkaniu