WARSZWA 14/WRZ 2022

DATA SPOTKANIA: 14 WRZ 2022 godzina 17:00

MIEJSCE SPOTKANIA: Państwowe Muzeum Etnograficzne - Kredytowa 1, Warszawa

UDZIAŁ W SPOTKANIU BEZPŁATNY: wymagana jest rejestraca

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

LIMIT OSÓB ZOSTAŁ PRZEKROCZONY PRZEPRASZAMY!

O filmie

Aalto – z
miłości do architektury

Dokumentalna historia życia i twórczości jednego z najwybitniejszych współczesnych architektów i ikony dizajnu – Alvara Aalto. Jak sam mawiał, geniusz nigdy nie powstaje w pojedynkę. Film przedstawia więc kulisy miłości Aalto i jego żony oraz muzy, również architektki, Aino. Poznajemy tajniki ich wspólnej twórczości i wpływ, jaki wywarła ona na całym świecie. Odwiedzamy kultowe budynki, w tym bibliotekę w Rosji, akademik MIT, prywatny dom kolekcjonera sztuki pod Paryżem, pawilon w Wenecji i wiele innych. Głosy ekspertów oraz unikalne materiały archiwalne sprawiają, że w filmie możemy zobaczyć wielowymiarowy portret artystów, których pasją była architektura harmonijnie łącząca człowieka z naturą.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Firma Faber należy do pionierów w dziedzinie kominków i pieców gazowych, a początki jej działalności sięgają 1844 roku.

PARTNER STRATEGICZNY

Najbogatsza w Polsce oferta kominków elektrycznych z doskonałą iluzją płomienia!

PARTNER STRATEGICZNY

Duński producent armatury łazienkowej, której wzornictwo głęboko zakorzenione jest w skandynawskiej tradycji projektowania.

PARTNER STRATEGICZNY

Greinplast sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą rodzinną, która od 1997 roku z powodzeniem umacnia swoją pozycję na rynku chemii budowlanej.

PARTNER STRATEGICZNY

L&L Luce &Light to firma specjalizująca się w produkcji architektonicznego oświetlenia LED przeznaczonego do oświetlenia wnętrz oraz iluminacji.

PARTNER STRATEGICZNY

Oferujemy kilka dróg, które prowadzą do jednego celu – Twojego wymarzonego domu. Stosując SYSTEM 3E, wybudujemy dla Ciebie dom energooszczędny, ekonomiczny i ekologiczny, zgodny z naturą, przyjazny Tobie i Twojej kieszeni.

PARTNER STRATEGICZNY

Keim jako wiodący specjalista w zakresie mineralnej ochrony budowli, wyróżniamy się dzięki trwałości farb elewacyjnych oraz aspektom zdrowotnym farb wewnętrznych.

PARTNER STRATEGICZNY

Peikko to firma oferująca szeroką gamę łączników oraz belki zespolone do konstrukcji żelbetowych prefabrykowanych i monolitycznych.

PARTNER

Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla wentylacji, klimatyzacji i budownictwa.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

W oparciu o tradycję od 1748 roku nasi projektanci i product managerowie tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie. Artykuły łazienkowe i wellness, Dining & Lifestyle, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne.