GDYNIA 26/PAŹ 2022

DATA SPOTKANIA: 26 PAŹ 2022 godzina 17:00

MIEJSCE SPOTKANIA: Muzeum Emigracji w Gdyni - Polska 1, Gdynia

UDZIAŁ W SPOTKANIU BEZPŁATNY: wymagana jest rejestraca

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Na spotkaniu obowiązuje limit miejsc. Rejestracja jest obowiązkowa przez każdą osobę osobno w celu uzyskania indywidualnego QR kodu.

O filmie

Aalto – z
miłości do architektury

Dokumentalna historia życia i twórczości jednego z najwybitniejszych współczesnych architektów i ikony dizajnu – Alvara Aalto. Jak sam mawiał, geniusz nigdy nie powstaje w pojedynkę. Film przedstawia więc kulisy miłości Aalto i jego żony oraz muzy, również architektki, Aino. Poznajemy tajniki ich wspólnej twórczości i wpływ, jaki wywarła ona na całym świecie. Odwiedzamy kultowe budynki, w tym bibliotekę w Rosji, akademik MIT, prywatny dom kolekcjonera sztuki pod Paryżem, pawilon w Wenecji i wiele innych. Głosy ekspertów oraz unikalne materiały archiwalne sprawiają, że w filmie możemy zobaczyć wielowymiarowy portret artystów, których pasją była architektura harmonijnie łącząca człowieka z naturą.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

M+Q to firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, posiadająca własne kamieniołomy.

PARTNER STRATEGICZNY

Produkujemy farby proszkowe i tusze, które podnoszą wartość produktów naszych klientów – zabezpieczając je, nadając im funkcjonalność, kolor, efekt, połysk i strukturę.

PARTNER STRATEGICZNY

Kingspan, znany z innowacyjności i kreatywności swoich ekspertów, których pomysły wybiegają w przyszłość, to światowy lider w dziedzinie izolacyjnych systemów dachowych i ściennych.

PARTNER STRATEGICZNY

Salon łazienkowy firmy Q-max, który mieści się w budynku dworca SKM przy przystanku Orłowo. Na prawie 200 m2 prezentujemy najlepsze kolekcje włoskich i hiszpańskich producentów

PARTNER STRATEGICZNY

Ostatnie lata działalności firmy PEBEK to dynamiczny rozwój w zakresie produkcji betonu towarowego i prefabrykacji.

PARTNER STRATEGICZNY

VMZINC® – to marka znana i ceniona na całym świecie przez inwestorów i najlepszych architektów. Jeżeli ktoś szuka rozwiązań jednocześnie tradycyjnych i nowoczesnych, estetycznych i trwałych, form prostych i wyrafinowanych, czegoś co jest naturalne i inspirujące, to oferta VMZINC® jest w stanie spełnić te oczekiwania.

PARTNER STRATEGICZNY

Oferujemy kilka dróg, które prowadzą do jednego celu – Twojego wymarzonego domu. Stosując SYSTEM 3E, wybudujemy dla Ciebie dom energooszczędny, ekonomiczny i ekologiczny, zgodny z naturą, przyjazny Tobie i Twojej kieszeni.

PARTNER STRATEGICZNY

Keim jako wiodący specjalista w zakresie mineralnej ochrony budowli, wyróżniamy się dzięki trwałości farb elewacyjnych oraz aspektom zdrowotnym farb wewnętrznych.

PARTNER

Knauf Ceiling Solutions jest liderem w projektowaniu i produkcji nowoczesnych sufitów podwieszanych, okładzin ściennych i systemów zawieszenia.

PARTNER

Firma zajmującą się produkcją mebli tapicerowanych od 2007r. Firma stara się zaspokajać wymagania stawiane przez klientów, jednocześnie dbając o wysoką jakość naszych produktów.

PARTNER

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie.

PARTNER

W oparciu o tradycję od 1748 roku nasi projektanci i product managerowie tworzą nowe rozwiązania i kolekcje, które odmieniają życie. Artykuły łazienkowe i wellness, Dining & Lifestyle, płytki ceramiczne i zlewozmywaki kuchenne.