WARSZAWA 23/MAR 2022

Data spotkania

23/MAR 2022 GODZINA | 17:00 – 19.30

Miejsce spotkania

Marzyciele i Rzemieślnicy – Bracka 25 III piętro, Warszawa

Udział w spotkaniu jest bezpłatny

Wymagana jest rejestracja przez aplikację lub przez stronę

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP I WYGRAJ BON DO IKEA

ZAPISZ SIĘ PRZEZ ARCH_APP

I WYGRAJ BON 200 ZŁOTYCH DO IKEA

Uwaga! Zgodnie z rozporządzeniem obowiązuje limit miejsc na spotkaniu.(wyłączone z tego limitu są osoby zaszczepione przeciw COVID 19). Przekroczenie limitu spowoduje wyłączenie możliwości rejestracji.

Maciej Jańczyk

Q2 Studio

Q2Studio to autorska pracownia projektowa, zrzeszająca w swych szeregach architektów, dla których praca jest pasją i sztuką tworzenia. Działamy w szerokim zakresie –począwszy od konsultacji programowych, poprzez projektowanie: urbanistyczne, architektoniczne, inżynierię, aż do obsługi realizacji, projekt wnętrz i architekturę krajobrazu. Wykonujemy projekty domów jednorodzinnych, budynków użyteczności publicznej, zabudowy wielorodzinnej, jak również projekty wnętrz mieszkalnych, biurowych i komercyjnych.

PARTNER GŁÓWNY

Knauf należy do czołowych dostawców materiałów budowlanych na całym świecie.

PARTNER STRATEGICZNY

Probet-Dasag zajmuje się produkcją wyrobów z betonu szlachetnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Finishparkiet zapewnia najbardziej wymagającym odbiorcom bogaty wybór spośród ekskluzywnych kolekcji wzorów, gatunków i opcji wykończenia.

PARTNER STRATEGICZNY

Jesteśmy częścią Wienerberger AG - wiodącego międzynarodowego dostawcy materiałów budowlanych i rozwiązań infrastrukturalnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Producent frontów meblowych i paneli dekoracyjnych.

PARTNER STRATEGICZNY

Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania do izolacji termicznej i akustycznej dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego.

PARTNER STRATEGICZNY

Deski kompozytowe tarasowe, elewacje i ogrodzenia. Centrum dystrybucji deski tarasowej.

PARTNER STRATEGICZNY

M+Q to firma z prawie stuletnimi tradycjami w wydobyciu i obróbce kamienia naturalnego, posiadająca własne kamieniołomy.

PARTNER STRATEGICZNY

Produkujemy farby proszkowe i tusze, które podnoszą wartość produktów naszych klientów – zabezpieczając je, nadając im funkcjonalność, kolor, efekt, połysk i strukturę.

PARTNER STRATEGICZNY

Autodesk Platinum Partner – Man and Machine Software należy do grupy Mensch und Maschine SE, eksperta CAD, CAM i BIM, która dostarcza rozwiązania dla branży produkcyjnej, architektonicznej, budowlanej i inżynieryjnej.