ARCHITEKTURA I DESIGN

 

Wczoraj, dziś i jutro

 

Nowe formy stylistyczne w opowiadaniu o architekturze i designie

__________________________

DATA SPOTKANIA | 08 wrz 2020

 

GODZINA | 17:00 – 19.30

 

MIEJSCE  | NOVOTEL WROCŁAW CENTRUM – Powstańców Śląskich 7, Wrocław

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ

 

     

           

 

NAGRODY DLA OSÓB REJESTRUJĄCYCH SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ

 

KLOCKI LEGO ARCHITECTURE

 

Losowanie odbędzie się podczas spotkania.

 

GOŚĆ SPECJALNY

 

RAFAŁ BARNAŚ

 

NOWE FORMY STYLISTYCZNE W OPOWIADANIU O ARCHITEKTURZE I DESIGNIE

__________________________

RAFAŁ BARNAŚ – Unikalne wizualizacje architektoniczne

 

Rafał Barnaś, architekt, autor animacji i filmów krótkometrażowych, twórca wizualizacji architektonicznych, muzyk, założyciel i lider pracowni Unique Vision Studio, której głównym polem działania są szeroko pojęte sztuki audio wizualne, przestrzeń identyfikacji wizualnej architektury, wizualizacji, animacji, filmu i muzyki. Trzykrotnie nominowany w ramach prestiżowego festiwalu 3d Awards: w 2012, 2016 i 2019. W 2016 roku na gali w Wiedniu odebrał statuetkę za pierwszą nagrodę CG Architect 3d Awards w kategorii Best Film.Wielokrotnie nagradzany na międzynarodowych festiwalach związanych ze sztukami audio wizualnymi, filmem i architekturą. W 2019 i 2020 roku za swój „ArchiPaper” odebrał nagrody za najlepszy animowany film krótkometrażowy na 13 międzynarodowych festiwalach, m.in. World Design Awards 2020, Promofest w Madrycie, nowojorskim New York Cinematography AWARDS, indyjskim MAAC 24FPS, czy chorwackim 50.KRAF festival w Rijece.

 

Charakterystyczny styl Rafała Barnasia to wynik głębokiej postprodukcji z kreatywnym wykorzystaniem technik matte painting, 2d+, fotografii, animacji poklatkowej, mediów tradycyjnych.

 

ArchiPaper” z nagrodą na World Design Awards 2020:-)

ArchiPaper to eksperymentalna opowieść architekta o architekturze. Próba odnalezienia nowych środków stylistycznych w opowiadaniu o tym obszarze sztuki. Makieta domu zaprojektowanego przez brata autora, Bogusława Barnasia (BXB Studio) przetransformowana została w obraz tętniący życiem, tworząc nieśpieszną, surrealistyczną opowieść zatopioną w abstrakcyjnym świecie, zbudowanym jedynie z papierowych elementów. Oniryczny, baśniowy obraz okraszony oryginalną muzyką autora.

BEZPIECZNE SPOTKANIA Z ARCH_EVENT

__________________________

Dezynfekcja

Dystans

Maseczka

Z NAMI

 

Zumtobel Partnerem Główny

__________________________

Zumtobel jest przedsiębiorstwem » grupy Zumtobel oraz wiodącym, międzynarodowym dostawcą całościowych i profesjonalnych rozwiązań w zakresie oświetlenia zewnętrznego i wewnętrznego.

Zumtobel już od 70 lat tworzy innowacyjne rozwiązania oświetleniowe dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Opracowane z niezwykłą dbałością o szczegóły produkty spełniają najwyższe wymagania ergonomiczne, ekonomiczne i ekologiczne.

Jako lider na polu innowacji Zumtobel oferuje szeroką gamę wysokiej jakości opraw oświetleniowych i systemów sterowania oświetleniem dla najróżniejszych obszarów zastosowań w zakresie profesjonalnego oświetlenia budynków:

  • Biuro i komunikacja
  • Oświata i nauka
  • Handel i ekspozycja
  • Hotele i wellness
  • Sztuka i kultura
  • Zdrowie i opieka
  • Przemysł i technika
  • Fasady i architektura

Lider na rynku międzynarodowym
Dzięki międzynarodowej sieci dystrybucyjnej obejmującej 23 kraje i przedstawicielstwa w ponad 50 krajach firma Zumtobel jest zawsze dostępna dla klienta na miejscu. Wprawdzie korzenie firmy znajdują się w regionie Vorarlberg, Zumtobel przywiązuje bardzo dużą wagę do międzynarodowych kontaktów w światowej sieci wspieranej przez specjalistów oraz partnerów – projektantów z branży oświetleniowej.

Partnerzy strategiczni

__________________________

Partnerzy

__________________________

PATRONI

__________________________