ARCHITEKTURA I DESIGN

 

Wczoraj, dziś i jutro

__________________________

DATA SPOTKANIA | 15 paź 2020

 

GODZINA | 17:00 – 19.30

 

MIEJSCE  | Hevelianum – Gradowa 6, Gdańsk

 

 

ZAREJESTRUJ SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ I WYGRAJ NAGRODĘ

 

     

           

 

NAGRODY DLA OSÓB REJESTRUJĄCYCH SIĘ PRZEZ APLIKACJĘ

 

KLOCKI LEGO ARCHITECTURE

 

Losowanie odbędzie się podczas spotkania.

 

GOŚĆ SPECJALNY

 

MACIEJ JAKUB ZAWADZKI

__________________________

Maciej Jakub Zawadzki

 

Maciej Jakub Zawadzki – absolwent Wydziału Architektury Politechniki

Warszawskiej oraz Sint-Lucas School of Architecture w Brukseli.

Wyróżniony przez Wallpaper Magazine w Graduate Directory za jedną z najlepszych prac dyplomowych na świecie związanych z designem, zdobywałdoświadczenie w pracy w renomowanych biurach projektowych w Polsce i zagranicą, w tym min. w Effekt, Leth & Gori i Bjarke Ingels Group BIG z Kopenhagi oraz w MVRDV z siedzibą w Rotterdamie. Jego innowacyjne projekty Muzeum Imigrantów Latynoamerykańskich na Florydzie oraz Stacja Benzynowa Przyszłości w Warszawie były nominowane do prestiżowej nagrody na „Najlepszy Budynek Świata” kolejno w 2011 i 2016 roku w kategorii „Projekt Przyszłości” na Światowym Festiwalu Architektonicznym WAF w Barcelonie i Berlinie.

W 2018 Niemiecka Izba Wzornictwa powołana przez Bundestag przyznała drugiemu projektowi nagrodę za Design – Doskonałość w Projektowaniu Komunikacji. Dwukrotnie zaprezentował swoje prace na Biennale Światowej Architektury w Wenecji oraz na wystawie Awangarda Jutra prezentującej 16 najlepszych polskich architektów przed czterdziestym rokiem życia.

Założył w 2013 roku w Warszawie firmę KAMJZ, która w swoich działaniach skupiała się głównie na rynkach zagranicznych i zamkniętych konkursach w Polsce. Powstałe projekty zostały między innymi docenione w USA gdzie w 2015 roku projekt mostu w Atlancie zdobył główną nagrodę publiczności, a w 2016 Chicago Athenaeum przyznało doroczne nagrody International Architecture Awards trzem pracom biura. Obecnie opracowana przez Zawadzkiego formuła pracy jest kontynuowana w biurze kreatywnym MJZ, gdzie powstają projekty związane nie tylko z architekturą, ale i komunikacją oraz researchem.

BEZPIECZNE SPOTKANIA Z ARCH_EVENT

__________________________

Dezynfekcja

Dystans

Maseczka

Z NAMI

 

VELUX Partnerem Główny

__________________________

Grupa VELUX i spółki siostrzane w Polsce, należące do duńskiego holdingu VKR, są największym producentami okien w kraju. Wypracowują około 1/5 wartości eksportu branży. Firma jest obecna w Polsce od 1990 roku. Zatrudnia ponad 4000 osób, w tym większość w czterech zakładach zlokalizowanych w Gnieźnie (dwie fabryki), Namysłowie i Wędkowach koło Tczewa. Oferta firmy VELUX obejmuje szeroki asortyment okien do poddaszy, okien do płaskiego dachu, jak również różnego rodzaju rolety wewnętrzne i zewnętrzne, żaluzje, zestawy izolacyjne oraz do zdalnego sterowania. Produkty te pomagają stworzyć zdrowy klimat wewnętrzny, idealny do pracy, nauki, zabawy i odpoczynku.

Firma cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich 10 lat Grupa VELUX i spółki siostrzane zainwestowały w Polsce 900 mln zł w modernizację i rozwój fabryk.

W 2015 roku zakłady produkcyjne VELUX przeszły pozytywnie audyt energetyczny i dołączyły do nielicznego w Polsce grona zakładów posiadający system zarządzania energią zgodny z ISO 50001. Oznacza to duże oszczędności energii, które z jednej strony przekładają się na oszczędności kosztów, z drugiej mają olbrzymi wpływ na środowisko naturalne i ograniczenie emisji CO2.

Partnerzy strategiczni

__________________________

Partnerzy

__________________________

PATRONI

__________________________